ÖÖKONTSERT Holger Marjamaa trio

  • Reede, 28.06
  • 23:00
  • Haapsalu, Haapsalu raudteejaam
  • Jazz
  • SA Eesti Kontsert

Tutvustus

Esitajad:

Holger Marjamaa trio
Holger Marjamaa (klaver)
Heikko Remmel (kontrabass)
Jussi Lehtonen (trummid)

Kavas:
Holger Marjamaa originaalmuusika ja Ameerika džässistandardid

Holger Marjamaa on üks rahvusvahelisel areenil eredamalt säravaid eesti muusikuid. Džässpianismi konkurentsis läbi löönud Marjamaa jagab end juba aastaid Euroopa ja New Yorgi vahel. Eestis esineb ta pigem harva ja seda põnevam on kodupublikul temaga kohtuda. Holgeri kontserdid kõnetavad ja liigutavad laia kuulajaskonda, nii džässi kui ka akadeemilise muusika huvilisi.

Noor džässpianist on läbi käinud üsnagi tavapärase eesti muusiku tee. Sündinud muusikute perre, alustas ta klaveriõpinguid varases eas ja lõpetas Tallinna Muusikakeskkooli. Lisaks klassikalise pianismi õpingutele alustas ta juba noorelt jazzklaveriõpinguid ning on õppinud ka orelit. Marjamaa jõudis Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ning Sibeliuse Akadeemia kaudu maailma ühte kõige mainekamasse muusikakooli – Manhattani muusikakõrgkooli jazzklaveri erialale. Ameerika Ühendriikides, Euroopas ja Aasias nõutud jazzpianisti Holger Marjamaa trio on hullutanud publikult üle maailma.

Kuna oleme aastaid koos mänginud, siis on usaldus suur. Ma tean, et need mehed mängivad alati sada kümme protsenti. Ja alati on seal lisaks pisike tilk värsket verd ja hingamist ning mina saan olla sada protsenti mina.

Holger Marjamaa

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika