Inimesed

SA Eesti Kontsert

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Kertu Orro Juhatuse liige kertu.orro@concert.ee +372 614 7700
Arno Jevgrafov Haldusjuht arno.jevgrafov@concert.ee +372 5330 8332
Reelika Jaanverk Sekretär-juhiabi reelika.jaanverk@concert.ee +372 614 7700

Muusikaosakond

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Maarit Kangron Peaprodutsent maarit.kangron@concert.ee +372 614 7724
Lauri Aav Produtsent lauri.aav@concert.ee
Tuuli Metsoja Produtsent tuuli.metsoja@concert.ee +372 614 7736; +372 511 6308
Heili-Vaus Tamm Produtsent heili.vaus-tamm@concert.ee +372 614 7732
Merylin Poks Produtsendi assistent Merylin.poks@concert.ee +372 614 7737
Greten Lehtmaa Produtsendi assistent greten.lehtmaa@concert.ee +372 614 7734
Jana Moosar Kontserdiinfo toimetaja infotoimetaja@concert.ee
Evelin Kõrvits Muusikateadlane evelin.korvits@concert.ee

Logistikaosakond

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Mart Schifrin Juhataja mart.schifrin@concert.ee +372 614 7741
Vambo Jagodin Autojuht
Ivar Kaadu Autojuht
Janno Sillat Autojuht
Kaisa Kullamäe Administraator Oru 10 oru@concert.ee

Turundus- ja müügiosakond

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Riina Aamisepp Juhataja riina.aamisepp@concert.ee +372 5307 8268
Andri Maimets Kommunikatsioonijuht andri.maimets@concert.ee +372 5620 1117
Jelena Poverina-Tšernõh Kommunikatsioonispetsialist jelena.poverina@concert.ee
Laura Põldma Turundusspetsialist laura.poldma@concert.ee
Kassandra Oksaar (lapsehoolduspuhkusel) Turundusspetsialist
Annika Land-Reisser Turundus- ja müügikoordinaator annika.land-reisser@concert.ee
Madli Vallikivi-Päts Infotoimetaja madli.vallikivi-pats@concert.ee
Kleer-Keret Tali Turundusdisaini spetsialist kleer-keret.tali@concert.ee
Eva Nukk Kujundaja eva.nukk@concert.ee
Merje Müürsepp-Kuntu Piletimüügi administraator merje.kuntu@concert.ee +372 614 7761
Ave Kinks Piletikassapidaja kassa2@concert.ee +372 614 7765

Raamatupidamise osakond

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Ruta Juzulenaite Finantsjuht
ruta.juzulenaite@concert.ee
+372 6 147 726
Liina Lääts Raamatupidaja
liina.laats@concert.ee
+372 6 147 722
Aili Toonverk Raamatupidaja
aili.toonverk@concert.ee
+372 6 147 723

Estonia kontserdisaal

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Virve Hallik Peaadministraator virve.hallik@concert.ee +372 614 7771; +372 5193 3329
Taivi Lippmaa Administraator taivi@lippmaa.concert.ee +372 614 7772; +372 5349 1299
Laine Uibopuu Infotöötaja infolaud@concert.ee +372 614 7705
Hiise Orro Infotöötaja infolaud@concert.ee +372 614 7705
Ene Randvee Infotöötaja infolaud@concert.ee +372 614 7705
Voldemar Arder Vanemlavameister lava@concert.ee +372 614 7774
Meriino Rammo Lavameister
Juri Seredenko Lavameister-valgustaja
Kaarel Raidam Lavameister
Rando Mälton Helitehnik rando.malton@concert.ee +372 511 9699

 

Pärnu kontserdimaja

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Marika Pärk Kontserdimaja juht marika.park@concert.ee +372 445 5805
Kadri Press Sekretär kadri.press@concert.ee +372 445 5804
Margus Luur Haldusjuht margus.luur@concert.ee +372 445 5803
Eveli Loorents Müügijuht eveli.loorents@concert.ee +372 445 5808
Jaana Kaljulaid Peaadministraator jaana.kaljulaid@concert.ee +372 445 5807
Margus Heinsoo Helitehnik margus.heinsoo@concert.ee +372 445 5813
Infolaud pkm.infolaud@concert.ee +372 445 5810
Paula Pajo Kohviku juhataja paula.pajo@concert.ee +372 445 5815

Vanemuise kontserdimaja

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Kulvo Tamra Kontserdimaja juht kulvo.tamra@concert.ee +372 737 7535
Marje Metsis Sekretär-toimetaja marje.metsis@concert.ee +372 737 7530
Piret Villmann Müügijuht piret.villmann@concert.ee +372 737 7538
Tuuli Seim Peaadministraator tuuli.seim@concert.ee +372 737 7533
Astrid Vakker Administraator astrid.luik@concert.ee +372 737 7555
Ülle Lehtmäe Koolikontsertide produtsent ylle.lehtmae@concert.ee +372 737 7546
Mait Karm Helitehnik maitkarm@hotmail.com +372 518 9943

Jõhvi kontserdimaja

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Jüri Leemets Peaadministraator jyri.leemets@concert.ee +372 334 2005
Urmi Püve Sekretär urmi.puve@concert.ee +372 334 2009
Anastassia Kozulina Müügijuht anastassia.kozulina@concert.ee +372 334 2006
Ljudmilla Giljova Produtsent ljudmilla.giljova@concert.ee +372 334 2015
Aleksandr Platunov Valgustaja-lavameister aleksandr.platunov@concert.ee +372 334 2027
Riho Unt Lavameister-helitehnik riho.unt@concert.ee +372 3342008
Infolaud JKM.Infolaud@concert.ee +372 334 2003

Eesti Rahvusmeeskoor

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Indrek Umberg Eesti Rahvusmeeskoori juht indrek.umberg@concert.ee +372 6147 781
Anu Huntsaar Juhi assistent-toimetaja anu.huntsaar@concert.ee +372 6147 783
Mikk Üleoja Dirigent mikk.yleoja@concert.ee
Rene Keldo Administraator rene.keldo@concert.ee +372 6147 783
Pille Ernesaks Noodikoguhoidja pille.ernesaks@concert.ee +372 6147 783

Hortus Musicus

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Väravatorn hortus@concert.ee +372 644 0719
Tõnis Kaumann Kontsertide koordineerimine music@music.ee
Robert Staak Produtsent robert.staak@concert.ee
Andres Mustonen Kunstiline juht

Peterburi Jaani kirik

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Jüri Leiten Peterburi Jaani kiriku kontserdisaali juht jaaniconcert@gmail.com +372 501 8658; +7 (812) 710 8446