Noor jazzitalent 2020 Marianne Leibur (viiul, vokaal) TOIMUMISE AEG ON MUUTUNUD!

  • Neljapäev, 20.01
  • 22:00
  • Tallinn, Estonia kontserdisaal
  • Jazz
  • SA Eesti Kontsert

Tutvustus

Esitajad:

Noor jazzitalent 2020 Marianne Leibur (vokaal, viiul)
Joel Remmel (klaver)
Kalle Pilli (kitarr)
Heikko Remmel (bass)
Ramuel Tafenau (trummid)
Keelpillikvartett: Linda-Anette Verte (viiul), Katariina Maria Kits (viiul), Ann Mäekivi (vioola), Andreas Lend (tšello)

Esineja haigestumise tõttu on kontsert edasi lükatud ja toimub N 24. märtsil kell 22 Estonia kontserdisaalis.
Märtsikuus toimuval kontserdil kehtivad eelmüügist jaanuariks ostetud piletid. Soovi korral ostetakse piletid tagasi kuni 10. veebruarini.
Vabandame ebamugavuse pärast! 

Noor jazzitalent Marianne Leibur on sametise häälega laulja, kes on end seekord ümbritsenud suure esituskoosseisu ja heade muusikutega. Kontserdil saab kuulda tema debüütalbumile „Marianne Leibur & Ansambel“ salvestatud eestikeelseid lugusid. Lauljatari jaoks on emakeelsetel sõnadel tugevam jõud ja tähendus, sõnad paigutuvad sügavamale südamesse. Hedvig Hanson on kirjutanud: ,,Ajatud keelpillikõlad sobivad lauljatari häälega, kohati kõlab Leiburi muusika isegi liiga ilusalt.“

Marianne Leibur on pärjatud Tallinna linna noore kultuuritegija tiitliga, Uno Naissoo nimelise loomingukonkursi ja Riga Jazz Stage esikohtadega, Raimonds Paulsi eripreemiaga ja Eesti Muusikaauhindade aasta debüütalbumi nominatsiooniga. Praegu õpib lauljatar Sibeliuse Akadeemias, tegutseb solistina ning ka laulja-viiuldaja-muusikaloojana ansamblis Pillikud.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika