Saaremaa ooperipäevadele saabus müügile piiratud kogus lisapääsmeid

Tänu üleriigiliste piirangute leevenemisele saab alates tänasest taas soetada pileteid Saaremaa ooperipäevadele. Eesti Kontsert pani müüki piiratud koguse lisapääsmeid Peterburi Kammerooperi etendustele ning Ain Angeri juubeligalale.

Kui varem oli Eesti Kontserdil õigus korraldada ooperipäevad 50 protsendi täitumusega ehk igale etendusele sai lubada 1000 inimest, siis nüüd pääseb igale ooperietendusele 1500 inimest, mis teeb 75 protsenti vabaõhu-ooperimaja täitumusest.

Lisapiletid tulid müüki järgmistele Peterburi Kammerooperi etendustele:

  • Charles Gounod’ „Faust“ teisipäeval, 20. juulil kell 20
  • Gioachino Rossini „Sevilla habemeajaja“ kolmapäeval, 21. juulil kell 20
  • Gaetano Donizetti „Lucia di Lammermoor“ neljapäeval, 22. juulil kell 20
  • Giacomo Puccini „Madama Butterfly“ reedel, 23. juulil kell 20

Lisaks pandi pileteid juurde ka Ain Angeri juubeligalale, mis toimub laupäeval, 24. juulil kell 20.

Korraldajal on terviseameti heakskiit võtta kasutusele publiku tasuta kiirtestimine ning oma tervislikku seisundit on võimalik tõendada ka muudel viisidel, sh digitõendi või PCR-testiga. Tervisekontrolli täpne protseduur töötatakse välja lähiajal ning teavitatakse publikut aegsasti.

20.–24. juulini Kuressaare lossihoovis toimuvate Saaremaa ooperipäevade kunstiline juht on Aarne Mikk. Eesti Kontsert tänab Saaremaa ooperipäevade kauaaegseid toetajaid: Olerex, BLRT Grupp, Selver, Veho Baltics, Prike, Jazz Pesulad, Balbiino, Arensburg ja K-Projekt, EAS ning Saaremaa vald ja Visit Saaremaa.

Fotol: Tänavused Saaremaa ooperipäevad avab 20. juuli õhtul Peterburi Kammerooperi vaatemänguline „Faust“. Autor: Peterburi Kammerooper.

Andri Maimets
Eesti Kontserdi kommunikatsioonijuht
5620 1117
andri.maimets@concert.ee
www.eestikontsert.ee
www.facebook.com/eestikontsert

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika