PRODUTSENDI ASSISTENDI TÖÖKUULUTUS

Eesti Kontsert on järjekindlalt arenev uuendusmeelne kontserdikorraldaja. Meie missioon on rikastada ja edendada Eesti muusikaelu, pakkudes väärt elamusi kõikjal Eestis ja aidates meie muusikutel jõuda laiema publikuni. Haldame unikaalset saalivõrgustikku Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Meie koosseisus on kaks kollektiivi – Eesti Rahvusmeeskoor ja vanamuusikaansambel Hortus Musicus.

Töö Eesti suurima kontserdiorganisatsiooni muusikaosakonnas on mitmekülgne ja tempokas, aastas käib meie käe alt läbi üle 1000 kontserdi. Otsime oma meeskonda klassikalist muusikat palavalt armastavat, täpset ning süsteemset planeerijat, kes ei kohku tagasi väljakutsete ees ning on paindlik, kiire reaktsiooniga ja eriolukordades kohanemisvõimeline. Oluline on avatud suhtlus kolleegide, koostööpartnerite ja artistidega. Sobiv kandidaat peab valdama inglise keelt kõnes ja kirjas, kasuks tuleb ka mõne muu võõrkeele oskus. Eelise annab muusikataust, varasem kogemus muusikavaldkonnas ja nooditundmine.

PRODUTSENDI ASSISTENT

Saad kaasa rääkida kontserdihooaja kujundamises ning eriilmeliste kontsertide korralduses, töötades koos mitme produtsendi ja turundusosakonnaga; saad abistada produtsenti festivalikavade koostamisel ja suhtluses artistidega.

Produtsendi assistendi töö sobib, kui

  • Sulle on oluline kohaliku muusikaelu käekäik
  • oled süsteemne ja täpne planeerija
  • mõistad toimiva kontserdikorralduse põhijooni
  • Sa ei pelga ootamatuid olukordi ning oma igapäevarollist väljuvaid töösooritusi

Pakume

🎵 mitmekülgset eneseteostust

🎵 võimalust panustada Eesti muusika tähtsündmuste loomisse

🎵 palju väga head muusikat

🎵 toetavat meeskonda

🎵 paindlikku töövormi

 

Edukaks kandideerimiseks tulevad kasuks

  • muusikavaldkonnas töötamise kogemus
  • väga hea eesti keele oskus, inglise keele ja ühe lisavõõrkeele oskus
  • muusikaharidus

Kui tunned, et ei saa ilma klassikalise muusikata elada ning soovid Eesti kultuurielus kaasa rääkida, siis on see väljakutse Sinu jaoks!

Kandideerimiseks palun saada oma CV koos lühikese (3–4 lauset) motivatsioonikirjaga, miks just sina sobiksid sellele ametikohale Eesti Kontserdis, ning samuti lühike nägemus (1/2 lk) teemal „Minu ettekujutus ideaalsest kontserdikorraldusest“ maarit.kangron@concert.ee märgusõnaga „produtsendi assistent“ hiljemalt 11. detsembriks 2023.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.