Tantsuhuvihariduse Gala “Läbi lapse silmade”

  • Laupäev, 12.10
  • 17:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja
  • VALIK MTÜ

Tutvustus

Tantsuhuvihariduse galal astuvad üles Eesti Tantsuhuvihariduse Liidu liikmeskoolide õpilased ühislavastusega „LÄBI LAPSE SILMADE“!

Galakontserdi lavastaja Rauno Zubko on võtnud eesmärgiks tuua fookusesse noorte loomingulisuse ning olulisuse selle hoidmiseks ja väärtustamiseks. Rauno ütleb, et soovib tänases võistluslikus maailmas pöörata tähelepanu sõprusele ja üksteisega koos tegutsemisele. Rauno Zubko: „Tänapäeval ja veel enam tulevikus, vajame dünaamilist ja igas olukorras kohanevat tööriista nimega LOOVUS – see on parim abiline meile täiskasvanueas kui ka suurim kingitus lapsepõlves uute väljakutsetega hakkamasaamiseks“.

Tantsulavastuse visuaalsusesse panustab video- ja valguskunstiga Argo Valdmaa.

 Tantsulavastusse on kaasatud erinevas vanuses lapsed ja noored 14 ETHLi kuuluvast tantsustuudiost-, koolist üle Eesti: T-Stuudio  (Haapsalust), MyDance (Harjumaalt), Just Tantsukool (Tartust), Danza Tantsukool (Tallinnast), S-Stuudio (Viljandist), Goltsman Ballett Studio (Tallinnast), Free Flow Studio (Tallinnast), dotE (Tallinnast), Noor Ballett Foutte (Tallinnast), Shate Tantsukool (Tartust), VTK Keeris (Viimsist), Koit Tantsukool (Tallinnast), ETA Tantsukool (Tallinnast), WAF Dance (Pärnust).

Külalisena astuvad üles ka Laine Mägi Tantsukooli ja Pärnu pere rahvatantsurühma Super Mai Kooli Tantsulka tantsijad.

 Lisainfo: Lisainfo: www.tantsuharidus.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.