Prime Orchestra. Dance Symphony 80s-90s

  • Kolmapäev, 6.11
  • 19:00
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja
  • KontsenTration OÜ

Tutvustus

DANCE SYMPHONY 80ndad-90ndad

Uus diskostiilis muusikaline etendus, mida esitab Prime Orchestra!

1980ndaid ja 1990ndaid aastaid saatis pidev diskorütm, millega käisid kaasas värvikad kostüümid ja diskopallide sära, mille taustal noored „andsid kuuma“ tantsupõrandatel üle maailma.

Kui mäletate kergeid ja hoogsaid meloodiaid, mida kaunistasid elektroonilised eriefektid, sütitavaid tantse metsikutel pidudel ja tahate taas sukelduda nooruse ja rõõmu õhkkonda, tulge kontserdile, kus kõlavad selle aja hitid.

1980ndate staarid: Abba, Michael Jackson, Madonna, Pet Shop Boys, Gloria Gaynor, Bee Gees, aga ka 1990ndate legendid: Backstreet Boys, Ace of Base, Erasure, Haddaway, Bomfunk Mcs, The Prodigy jt – tänaseks on nad juba tantsu- ja popmuusika klassikud.

Miljonite inimeste poolt armastatud, mitme ajastu sümboliks saanud meloodiaid ja laule esitatakse erksate sümfooniliste värvidega vürtsitatud kaasaegse orkestri võimsusega, mis annab uue elu kuulsatele hittidele. Valgusetendus, videoekraanid, eriefektid, võimas ja kvaliteetne heli PRIME ORCHESTRA esituses tagavad publikule kustumatud muljed ja hoo!

PRIME ORCHESTRA esimene turnee Eestis toimus 2016. aastal ja sai publikult vaid kiitvaid hinnanguid. Uus lähenemine klassikalisele muusikale, kaasaegsed säravad arranžeeringud, professionaalsed muusikud ja kvaliteetne valgusshow ei jätnud ükskõikseks ka karastunud publikut. Sellest ajast alates on PRIME ORCHESTRA naasnud igal aastal Eestisse uue programmiga ja kogub alati täissaale.

2024. aastal tähistab PRIME ORCHESTRA oma tegutsemise 10. aastapäeva. Aktiivse töö tulemus: rohkem kui 20 programmi ja tuhandeid kontserte, täissaalid Euroopa mandril ja mujal. 21. sajandi orkestri koosseis on kaugel klassikalisest: rokkiv bänd, enneolematud vokalistid, koorirühm, keelpilli-, puhkpilli-, löökpillirühmad ja isegi live DJ heliefektid.

DANCE SYMPHONY 80ndad-90ndad on spetsiaalselt Eesti tuuriks koostatud uus programm. Hitte esitab originaalses sümfoonilises tõlgenduses SYMPHO SHOW žanri rajaja, kaasaegne crossover-orkester.

Kohtume taas PRIME ORCHESTRAs, et nautida positiivset energiat ja laadida end muljetega!

DANCE SYNPHONY 80ndad-90ndad etendus kestab 2 tundi, vaheaeg 30 minutit.
Programmis võib ette tulla väiksemaid muudatusi.

 

Esituste kava

  • Kolmapäev, 6.11
  • 19:00
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika