Pärnu Linnaorkester: levimuusika kontsert ”Purpurpunane kolmapäev”

  • Kolmapäev, 29.11
  • 19:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja

Tutvustus

Esitajad:

Solistid Alika Milova ja Ott Lepland
dirigent Riivo Jõgi
Pärnu Linnaorkester ühendab muusikalised väed kahe imelise artistiga – Eesti Laulu võitja Alika Milova ja armastatud laulja Ott Leplandiga.
Sel ainukordsel kontserdil on võimalus nautida popartistide originaalloomingut kui ka kaunilt kohandatud versioone populaarsetest lugudest orkestriseades. Hoolikalt valitud repertuaar saab sümfooniaorkestri esituses veelgi erilisema kõla. Orkestriseaded Riivo Jõgi ja Andrus Rannaääre.
Pärnu Linnaorkester loodi 1994. aastal ning tähistab tänavu 30. juubelihooaega, hoides klassikalist muusikat kuurortlinna südames.
Lääne-Eesti ainus professionaalne sümfooniaorkester on arendanud ja rikastanud kohalikku kultuurielu ning Eesti muusikakultuuri laiemalt, pakkudes kõrgetasemelisi muusikaelamusi nii suvepealinna, kogu Eesti kui ka rahvusvahelisele publikule.
Pärnu Linnaorkester on teinud märkimisväärset koostööd mitme maineka festivaliga, esinenud nii rahvusvaheliselt tuntud dirigentide ja solistide kui ka noorte tulevikutalentidega, luues unustamatuid muusikaelamusi.
Orkestri missioon on leida üles noored muusikud ja pakkuda neile esinemisvõimalust koos professionaalse kollektiiviga ning julgustada elukutse valikul.
Mitmekülgsed, žanriliselt vaheldusrikkad ja loomingulised hooajad on pakkunud rohkelt esinemisi Pärnu traditsioonilistel sündmustel, erinevates muusikalavastustes ja ooperites. Lisaks on salvestatud arvukalt Eesti heliloomingut, väärtustades kodumaiste autorite töid.
Orkestri esitused on jõudnud plaatidele ja filmide heliribadele, pakkudes elamusi nii kinoekraanidel kui ka muusikasõprade kodudes. Väärtustame särava muusika loomist ning loome rõõmu ajatu muusikaga.
Olete palutud juubelihooajal kogema muusika maagiat ning avastama uusi helimaailmu koos Pärnu Linnaorkestriga.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika