Luis ja tulnukad (eesti keeles)

  • Teisipäev, 6.11
  • 17:15
  • Jõhvi, Kino Amadeus
  • Film

Tutvustus

T 6.11 kell 17.15; L 10.11 kell 15.00 eesti keeles
K 7.11 kell 17.15; L 10.11 kell 17.00 vene keeles
Žanr: komöödia, seiklus, animatsioon
 
Filmis „Luis ja tulnukad“ leiab aset enneolematu kontakt kahe erineva tsivilisatsiooni vahel

Saksa filmiprodutsendiduo Christoph ja Wolfgang Lauenstein, kes võitsid 1989. aastal Oscari parima lühianimatsiooni „Tasakaal“ („Balance“) eest, esitleb sel aastal ühte oma karjääri kõige perspektiivikamat tööd, lõbusat animaseiklust „Luis ja tulnukad“.

Film jutustab lihtsast, kuid lõpmata nutikast poisist Luisist, kes saadab oma päevi mööda lugedes artikleid ja raamatuid tulnukatest ning maavälistest tsivilisatsioonidest. Aga raamatud ja telesaated pole veel midagi. Sest ühel ilusal päeval saab tema unistusest reaalsus, kui ta kodu kõrvale sajab alla kosmiline sõiduk.

Nähes, millised olendid sellest välja ronivad, ulatab Luis otsekohe abikäe ja lubab tulnukatele, et aitab neid vajalike varuosadega nende kosmoselaeva parandamiseks. Kuni osi otsitakse, pakub ta tulnukatele öömaja oma kodus. Nood võtavad kutse loomulikult vastu, kujutamata ettegi, millised seiklused neid Luisi juures ees ootavad.

See positiivse meeleoluga Saksa-Taani koostöös valminud animafilm, mis on täis huumorit ja hullumeelseid seiklusi, linastub Eestis 2. novembril.

Kinodes alates: 2.11.2018    Filmi pikkus: 1h 26 min

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika