Kaunimate Aastate Vennaskond. Kaunimad 70ndad me elus. TOIMUMISKOHT ON MUUTUNUD!

  • Neljapäev, 4.03
  • 19:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja
  • Tartu Suveteatri Selts MTÜ

Tutvustus

Hea klient!

Kaunimate Aastate Vennaskonna kontserdil Kaunimad 70ndad me elus Pärnu Kontsertmajas 02.10.2021 kl 19 muutub toimumiskoht. Kontsert Kaunimad 70ndad me elus toimub Pärnu Nooruse majas 02.10.2021 kl 19. Kaunimate Aastate Vennaskonna kontserdile Pärnu Kontsertmajja ostetud piletid kehtivad Nooruse majas ja neid vahetama ei pea. Lisainfo: ruta@suveteater.ee.

Taas on Kaunimate Aastate Vennaskond oma publikut uue kontsertkavaga rõõmustamas!

Andres, Hannes, Jüri, Indrek ja Toomas on nostalgilise tagasivaatena kimpu kogunud oma noorus- ja kujunemisaja  olulisemad laulud „säravatest seitsmekümnendatest“, mil muru oli mõistagi rohelisem ja taevas võrratult sinisem ning muusika tähendas midagi enamat, kui lihtsalt meloodia, mida kuulata või mille järgi jalga keerutada. Meenutame aega, mis pakkus võimalust mässata ja tunda end kasvõi hetkekski vabana.
Miks just 1970ndad? See oli kümnend, mil toimus tõeline muusikaplahvatus – stiilide ja voolude kirjus virr-varris kombati žanripiire, sündisid unustamatud meloodiad ja originaalist etemadki kaverid, tänaseks Eesti kullavaramusse talletatud laulud Horoskoobist, Arne Oidilt,Valter Ojakäärult ja paljudelt-paljudelt teistelt. See oli kümnend, kus elu polnud enam endine ei Läänes ega ka Nõukogude Eestis.
Tule veeda kaunis kevadõhtu unustamatul muuusikalisel ajarännakul 1970ndatesse, mis on tulvil nostalgilisi laule ja maitsekat huumorit Kaunimate Aastate Vennaskonna suurepärases, vaimukas seltskonnas.
Soodushinnaga piletid müügil kuni 06.02.2021, Kaunimate Aastate Vennaskonna 28. sünnipäevani.
Kontserdid alates 4. märtsist 2021 erinevates kohtades üle Eesti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.