ANNELY PEEBO ja TANEL PADAR – VÄRVIDE MÄNG

  • Esmaspäev, 18.12
  • 17:00
  • Tartu, Vanemuise kontserdimaja

Tutvustus

Erakordselt põnev kooslus toob kuulajateni värvika kava ja elamusterohked kontserdid 18.-22. detsembrini üle Eesti. Artiste saadab Aivar Vassiljevi juhendusel Swing`n`Joy Orchestra, kus musitseerivad meie tippmuusikud.

Karismaatilise Annely töö- ja eraelu on tihedalt seotud Viiniga juba üle paarikümne aasta, kuid side Eestiga on olnud sellest hoolimata jätkuvalt tihe ning kontsertide traditsioonid aasta lõpus juba pea kümme aastat kestnud. Selle aasta kontsertide kohta ütleb Annely järgnevat:

“Kui kaks oma ala professionaali kokku saavad, siis saab sellest ainult üks põnev värvide mäng kujuneda! Taneliga kohtumine laval saab olema jäjekordselt üks tore kogemus, sest mul on plaan hüpata ka tema repertuaari maailma. Mul on hea meel, et võtame ühiselt selle teekonna ette. Tegu on ühe andeka ja marulise artistiga ning julgus katsetada uusi asju näitab tema avatust ja loomingulisust. Meie saatebänd on suurepärane ja repertuaar värviline, nii et kutsun teid kõiki kuulama neid üllatusi täis kontserte!”

Võib julgelt öelda, et Annely suur emotsionaalsus ja veetlus lihtsalt kütkestavad publikut. Annely töötab Viini Volksoperis ja on nõutud solist nii Euroopa kui Aasia ooperimajades-kontserdisaalides. Viimastel aastatel tegeleb Annely aktiivselt ka lauluõpetajana ning tema õpilased on juba võitnud rahvusvahelisi auhindu. Annelyle on omistatud Barclay de Tolly teenetemärk „Eestimaa au ja uhkus“.

Tanel Padar on aga üks koloriitsemaid ning populaarsemaid artiste läbi aegade. Samuti on Tanel helilooja, kes on kirjutanud palju hitte. Täna on tema päevakavas nii ülikool, sport, ettevõtlus kui erinevad muusikastiilid, nii et mitmekülgsus on tõusnud Taneli peamiseks märksõnaks.

“Kontserdid Annelyga on minu jaoks erakordsed, sest kooslus ise on juba erakordne! Väga meeldiv on teha koostööd oma ala professionaaliga, kes leiab aega ja peab vajalikuks laulda mitmekülgset repertuaari ning tuua meie kontsertsaalidesse uut publikut. Swing`n`Joy Orchestra on samuti väga tugev ja värvikas kooslus, kellega lava jagada.” ütleb Tanel.

Mitmekülgsus peegeldub hästi ka Taneli muusikalises elus, sest endiselt on ta väga aktiivne nii omanimelise blues bändi kui rockbändiga ning mõistagi näeb teda ka edaspidi väga erinevates muusikaprojektides. Tanel on pälvinud Valgetähe V klassi teenetemärgi.

Laval:
ANNELY PEEBO
TANEL PADAR
Andres Peetson – trompet
Raiko-Henry Heinla – altsaksofon, klarnet
Aivar Vassiljev – tenorsaksofon
Priit Zimmermann – tromboon
Madis Arvisto – kitarr
Robert Nõmmann – bass
Eno Kollom – trummid
Urmas Lattikas – klaver

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.