Klassikatähed

Klassikatähed

Tulenevalt valitsuse otsusest pikendada Harjumaa ja Ida-Virumaa piiranguid kahe nädala võrra (kuni 1.02) muutuvad osad klassikatähtede kontsertide kuupäevad.

Palume jälgida uuenevat infot Eesti Kontserdi kodulehel.

Klassikatähed 2020

Kaheksa noort andekat muusikut on tänaseks end tutvustanud televisioonis ja kontserdisaalides. Nii nagu aasta, oli ka saatesari katkendlik, ja edasine kontserdielu võib muutuda mõne päevaga. Saated on lõppenud, esimesed emotsioonid vaibunud, ja noored muusikud on rikkamad uute kogemuste poolest. Kindlasti on kasvanud muusikaline vabadus ja selginenud arusaam, mida nad suudavad ning tahavad teha. Kevadhooajal annavad klassikatähed mitmel pool Eestis üle 30 kontserdi, et viia kuulajateni suur ja ilus muusika, mille nimel nad iga päev elavad ja töötavad. Muusika, mis inspireerib ja ülendab, ravib ja rahustab. Oleme lootusrikkad, et kõik kontserdid saavad toimuda ja suudame teha seda, mida kõigi hooaegade klassikatähed on nimetanud sarja kõige suuremaks ülesandeks – populariseerida klassikalist muusikat, tuua selle juurde uusi inimesi, luua ilu enda sees ja ümber.

Kontsertidel astuvad üles:
Tähe-Lee Liiv (klaver), Karl Tipp (saksofon), Helin Hallik (kitarr), Kristjan-Jaanek Mölder (bariton), Siret Sui (flööt), Mirjam Avango (klarnet), Triinu Piirsalu (viiul) ja Toomas Oskar Kahur (tuuba).

Kaastegevad pianistid Lea Valiulina, Lea Leiten ja Sten Heinoja

Kontserdid toimuvad jaanuarist aprillini Eesti Kontserdi saalides Tallinnas, Tartus ja Pärnus, samuti Mäetaguse ja Saka mõisas, Saue kontserdisaalis, Viljandi muusikakoolis, Antsla kultuuri- ja spordikeskuses, Paide Muusika- ja Teatrimajas, Haiba rahvamajas, Karksi-Nuia kultuurikeskuses, Põlgaste raamatukogu-külakeskuses, Vara koolimajas, Kuusalu rahvamajas, Mõniste rahvamajas, Navi seltsimajas, Kärla rahvajamas, Laagri kultuurikeskuses, Riisipere kultuurimajas, Kuressaare kultuurikeskuses.

https://menu.err.ee/k/klassikatahed
https://www.facebook.com/klassikatahed

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika