Muusikatoad I ja II

  • Pühapäev, 17.11
  • 12:00
  • Tallinn, Kultuurikatel, Vahetänav
  • SA Eesti Kontsert

Tutvustus

Esitajad:

Laura Põldvere (vokaal, luuperid)
Kusti Lemba (kitarr, luuperid)
Benjamin Vandewalle (kunstiline nõustaja, Belgia)
Silver Sepp (fantaasiapillid)

I „Muusika ruudus“

Laura Põldvere (vokaal, luuperid)
Kusti Lemba (kitarr, luuperid)
Benjamin Vandewalle (kunstiline nõustaja, Belgia)

Duo Laura Põldvere ja Kusti Lemba juhatavad lapsed maailma, kus saavad kokku popmuusika, džäss, elektroonika ja improvisatsioon. Nad näitavad, kuidas musitseerida elektrooniliste vahenditega, kasutada luupereid, kuidas on võimalik vaid kahekesti kõlada nii, nagu laval oleks kolm korda rohkem inimesi.

 

II „Kõik algab esimesest naelast“

Silver Sepp (fantaasiapillid)

Kõik algab vaikusest ja peaaegu mitte millestki. Rahva keskel on vaid üks nael. Kas sellises lootusetus olukorras saab muusika käima tõmmata? Keegi lööb naela puu sisse ja siis lähebki lahti…

Muusikahääli teevad nii koos kui eraldi võrguhargist naelapill ja pakust tehtud naelapill, jalgratta-trummid, veega täidetud kausstrummid, mulliveega täidetud plastpudelid, suusad, kohvitopsid, kanalisatsioonitorud ja mida kõike veel, jäädes alati rütmiliseks, lahedaks ja heakõlaliseks.

See on Silver Sepa big bang!

NB! Palume saabuda Kultuurikatla Vahetänava otsa 10 min enne kontserdi algust. Publik jaotatakse kahte gruppi ning kordamööda käiakse ära mõlemal kontserdil.

Projekt „Muusikatoad“ on Big Bangi traditsiooniline osa. „Muusikatoad“ koosnevad tavaliselt kahest või kolmest 15-minutilisest minikontserdist. Seekord jaotatakse publik kahte gruppi, kes näevad kordamööda kahte minikontserti.

Kestus: 40 min
Vanus: 5+

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika