Klassikalise tantsu töötuba: Kirill Myasnikov

  • Pühapäev, 29.04
  • 12:00
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja
  • Teater

Tutvustus

Rahvusvahelisel tantsupäeval, 29. aprillil kell 13.00-15.00 toimub Jõhvi kontserdimajas Mihhailovski teatri esitantsija ning A. Vaganova nimelise Balletiakadeemia vanempedagoogi Kirill Myasnikovi klassikalise tantsu töötuba.

NB! Oodatud klassikalise tantsu pedagoogid, tantsuõpetajad ning vanema astme tantsuõpilased ja üliõpilased.

 

Kirill Myasnikov (sünd. 1966) on Venemaa teeneline kunstnik, A. Vaganova nimelise Balletiakadeemia klassikalise ja paaristantsu vanempedagoog.

Kirill Myasnikov on lõpetanud A. Vaganova nimelise Balletiakadeemia 1985. aastal, kus õppis  O. Sokolovi, V. Semjonovi, I. Gensleri, N. Srebrennikovi ning K. Sergejevi juhendamisel. Pärast balletikooli lõpetamist kutsuti ta Mihhailovski Teatrisse, kus ta sai peagi juhtiv solistiks. Oma karjääri jooksul on Kirill kehastanud enamusi rolle nii klassikalises kui ka kaasaegse tantsu repertuaaris ning esinenud külalisetendustega üle maailma. 2014. aastal  töötas ta külalisballetmeistrina La Scala teatris Milanos.

Olles nõutud artist ja juhtiv solist, on Kirill omandanud ka A. Vaganova nimelises Baletiakadeemias pedagoog-repetiitori diplomi I. Trofimova, L Goncharova ning N. Serebrennikovi juhendamisel.

 

Hind: 10 eurot (tasutakse kohapeal,  registreerida saab Jõhvi Kontserdimaja kassas: 3342000 või pilet.jkm@concert)

Töötuba toimub vene keeles, vajadusel tõlge eesti keelde.

Koostööpartner: Eesti Tantsuagentuuri TantsuRUUM

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika