Jõhvi balletifestival: Diana Arno ja Iris Janvier moe-show

  • Laupäev, 4.05
  • 15:00
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja
  • SA Eesti Kontsert

Tutvustus

 

DIANA ARNO kevad-suvine kollektsioon on kui rõivakomplektidest kokku pandud moedokumentaal maailmaränduri elust, mis tutvustab sooja mere kaldale rajatud suurlinna atmosfääri. Kujuta ette triibuliste päikesevarjudega piiratud rannajoont ning horisondil kõrguvatest pilvelõhkujatest peegelduvaid päikesekiiri – see on kollektsioon, mis hajutab piiri kaasaegse arhitektuuriga sisustatud suurlinna ja rõõmsa naeruga täidetud rannapromenaadi vahel.

Disaineri kevad-suvi 2019 kollektsioon on inspireeritud linna südames kõrguvatest hoonetest, mille rangeid vorme ning klaasakendest peegelduvaid pindu kordavad ka kollektsiooni ilmestavad ruudulised jakid, kleidid ja pluusid, korrapärased voldid ning plisseeritud seelikud. Päikeselised sinepitoonid täiendavad aga kollektsiooni merehõngulist triipu, vooglevaid kangaid ning lainetavaid rüüse. DIANA ARNO uues kollektsioonis kohtuvad moemajale omane naiselikkus suurlinnalike ja sportlike elementidega, et moodustada täiuslik garderoob tööpäevaks, kokteiliõhtuks ja romantiliseks päikesepuhkuseks.

Diana Arno fotod: https://www.dropbox.com/sh/nw72fdurhp7jt2g/AAAaoC0yEIo3cCliYeSWyuUya?dl=0

WWW.DIANAARNO.COM

Instagram: www.instagram.com/dianaarno
Facebook: www.facebook.com/dianaarnofashion

IRIS JANVIER on Eesti moemaja, kus igas disainitud esemes põimuvad modernsus, funktsionaalsus ning hoolega läbi mõeldud detailid. Brändi filosoofiaks on luua stiilseid naisteriideid mõistlike hindadega, mis oleksid ühtaegu klassikalised ja uuenduslikud. Vastandite omavahelise sümbioosi loomiseks sulatavad brändi disainerid traditsioonilised rõivaelemendid meisterlikult kokku uute tehnoloogiate ja luksuslike kangastega.

Väljaspool hooaega eksisteerivat disaini luuakse inspireerivas koostöös noorte moeloojatega, tuues sellega naistemoodi värskust, põnevust ja uusi seisukohti. Piiritult kaasaegne on ka IRIS JANVIER naiselikkuse tõlgendamine, mis väljendub ühteaegu nii päikselises ja õrnas, kuid samas tugevalt geomeetrilises loomingus.

IRIS JANVIER kosmopoliitne moelooming on vallutamas maailma. Tänaseks on IRIS JANVIER kollektsioonid esindatud ka New Yorgi, Berliini ja Moskva parimates elustiili- ja disainipoodides.www.iris-janvier.com

Facebook: https://www.facebook.com/IRISJANVIER/
Instagram: https://www.instagram.com/iris_janvier/

Fotod: https://www.dropbox.com/s/vq1ot0coxdthqpp/125×194%2B5mm_IRIS_JANVIER_2019.pdf?dl=0

Peale moeetendust toimub kollektsioonide eksklusiivmüük

 

Hind: 18/12€

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika