INSTALLATSIOONID

  • Pühapäev, 17.11
  • 11:30
  • Tallinn, Kultuurikatel, Vahetänav
  • SA Eesti Kontsert

Tutvustus

Installatsioon „Armastuse laul“

Mis on armastuslaul? Kellele sa selle kirjutaksid? Kas see kaotab oma tähenduse, kui seda maailmaga jagaksid?
Installatsioon on helilooja Serge Verstockti algatatud projekt – peaosalisteks 200 südamekujulist salvestusseadet, kuhu eesti lapsed on salvestanud enda „armastuse laulu“ laulu, jutu või mõnel muul mängulisel moel. Kultuurikatla üks ruum täitub sadade pisikeste südamekujuliste seadmetega, et publik saaks osa „armastuse laulust“. Pane kõrv vastu ja kuula, millest see laul räägib.

www.champdaction.info/love-song.html

Interaktiivne installatsioon: pneumaphone

Godfried-Willem Raes
Pneumaphone’ist polnud küll keegi varem kuulnud, kuni üks osav meistrimees nimega Godfried-Willem Raes otsustas ühendada õhkpadjad ja omanäolised muusikainstrumendid. Muusika loomiseks pole vaja muud kui hüpata patjadel!
Pneumaphone on lihtsalt öeldes puhkpilliorkester, mis võib koosneda flöötidest, erinevatest pillikeeltest, sireenidest, viledest ja veel paljudest muudest helitekitavatest asjadest. See paneb õhu liikuma, vibreerima. Õhu liikumine sõltub õhkpatjade liigutamisest, pneumaphone’il on patju 20. Olete palutud patjadel istuma, hüppama, pikutama, selleks et luua ebatavalist muusikat!
Vanus: 4+

https://www.logosfoundation.org/pneuma/pneuma2.html

Interaktiivne installatsioon: „Robotiorkester“

Trompet, klaver, trumm, viled….
Kõigepealt on vaikus. Instrumendid reageerivad liigutuse peale. Nad „ärkavad üles“ kui keegi ruumi siseneb ja end liigutab. Isegi kõige väiksem liigutus paneb helisema muusika. Pillid lõpetavad musitseerimise kui vaatajad liikumatult paigale jäävad.
Tule ja proovi olla orkestridirigent. Sinu väiksemgi käeviibatus paneb orkestri kõlama!!!
Vanus: 5+

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika