Eesti Kontsert otsib uueks hooajaks uusi koolikontsertide kavu

Eesti Kontsert kutsub muusikuid ja näitlejaid esitama uusi koolikontsertide kavu hooajaks 2024/2025.

Eesti Kontserdi koolikontsertide sari toob muusikatundidesse klassika-, koori- ja levimuusikatähed, näitlejad ja jutuvestjad. Menukas programm toetab koolide muusikaõpet ja annab lastele võimaluse kohtuda kuulsate muusikute ja näitlejatega.

Esitajatelt oodatakse 45-minutilist kava, mis oleks vaheldusrikas, kaasahaarav, atraktiivne, hariv, humoorikas ja mänguline. Oodatud on kavad kõigis žanrides – pop-, folk-, džäss- ja klassikaline muusika, muusikalised tantsukavad ja etendused –, mis mõeldud nii algkoolide, põhikoolide kui ka gümnaasiumiõpilastele. Esinejatelt eeldatakse väga head lastega suhtlemise oskust.

Eesti Kontserdi koolikontsertide produtsent-toimetaja Ülle Lehtmäe sõnul pakkusime 2023. aastal aina rohkem populaarses sarjas koolidele üle 50 loengkontserdi kava: klassikast rahvamuusikani, nii uusi noori muusikuid kui ka juba Eestis teada-tuntud esinejaid, kontsertidele on alati saanud osaks soe vastuvõtt. „Koolikontsert on meeleolukas ja hariv vaheldus tavatunnile, see annab muusikaõpetajatele ja õpilastele võimaluse arutada kuuldu ja nähtu üle. Kui see aitab lastel leida enda tee muusika juurde ja päris kontsertidele, siis on meie ettevõtmine õnnestunud,“ rõhutab Lehtmäe.

Palume saata oma kava hiljemalt 15. maiks 2024 ylle.lehtmae@concert.ee.

Inspiratsiooniks saab siin tutvuda lõppeva hooaja kontsertidega: https://concert.ee/koolikontserdid/

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika