Eesti Kontserdi uue hooaja piletite suurmüük

Pressiteade
30.08.2017

Ainult 4.–9. septembrini on paljude algava hooaja kontsertide piletid kuni 50% soodsamad. Soodusmüügipäevad toimuvad korraga kõikides kontserdimajades – Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis.

Kui kevadel saabusid müügile uue hooaja üksikute, vaid valitud kontsertide piletid, siis alates esmaspäevast on vabamüügis kogu algav hooaeg, kaasa arvatud eriti oodatud kontserdid, nagu näiteks Hennessy uusaastakontsert ja mitmed teised, mille pileteid ei jätku kaugeltki kõikidele soovijatele.
Uus hooaeg toob kuulajateni põnevaid projekte, mis on seotud nii Eesti kui ka naaberriikide õige pea saabuvate 100 iseseisvusaasta juubelitega.
Hooaja avakontserdil on Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri ees võimsad eesti naised, kellest Euroopa muusikaavalikkus hetkel enim räägib. Metsosopran Annely Peebo ja dirigent Kristiina Poska kavas on teiste seas Erkki-Sven Tüüri uus teos „Külva tuult…“, mille on temalt tellinud maailma juhtivad orkestrid – Orchestre de Paris ja Viini Sümfoonikud.
Lõunanaabrite muusikaelu tuntuim nimi maestro Raimond Pauls esitab kuulsaid ooperiaariaid, saatjateks Läti Raadio Bigbänd ja Sinfonietta Rīga. Vähetähtis pole ka fakt, et vitaalne vanahärra, Läti endine kultuuriminister on juba 81-aastane, aga see on tema esimene soolokontsert Tallinnas.
Saaremaa ooperipäevade sellesuvine esiettekanne, Rein Rannapi kõmuline rokkooper „Nurjatu saar“ tuleb lisaetendustega Nordea kontserdimajja.
Kolm päeva pärast Soome juubelit, 9. detsembril astub Estonia kontserdisaali lavale Soome Raadio Sümfooniaorkester, tõenäoliselt parim ja kindlasti mainekaim nende arvukate sümfooniaorkestrite seas.
4.– 9. septembrini on Eesti Kontserdi kassades Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis mitmed uue hooaja piletid kuni 50% soodsamad! Samuti on nendel päevadel soodushinnaga kontserdipääsmeid võimalik soetada Piletimaailma ja Piletilevi veebikeskkondades ning loomulikult ka nende müügipunktides.
Samal ajal ilmub trükist Eesti Kontserdi kliendiajakirja Aplaus järjekordne number, mis sisaldab kontserdihooaja täiskava ning on tasuta saadaval kõigis Eesti Kontserdi piletikeskustes. Aplaus aitab kindlasti saada hea ülevaate kogu hooaja kavast.

Lauri Aav
meediajuht
Eesti Kontsert
50 22177
lauri.aav@concert.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika