Eesti Kontserdi peatoetajana jätkab Eesti finantstehnoloogiaettevõte Admirals

Eesti Kontsert sõlmis koostöölepingu kodumaise finantstehnoloogiaettevõttega Admirals, kes jätkab ka uuel hooajal Eesti suurima kontserdikorraldaja peatoetajana. Ettevõtte toel jõuab veel enne suve lõppu publiku ette maineka Eesti Festivaliorkestri kontsert.

„Suur rõõm on, et aina keerulisemas maailmas ja kõigi kriiside kiuste leidub endiselt neid eraettevõtjaid, kes peavad oluliseks ja võimalikuks loometegevust toetada ning kultuuri investeerida,“ ütles Eesti Kontserdi juht Kertu Orro. „Nende jätkuv toetus ei ole oluline mitte üksnes ühele avalikes huvides tegutsevale organisatsioonile, vaid sellest võidab publik ja Eesti muusikakultuur tervikuna. Admiralsi panust on võimatu alahinnata, oleme neile äärmiselt tänulikud!“ lisas Orro.

„Eesti kultuuri ja muusika toetamine on meie südameasi ja siiras soov ning võimalus panustada Eesti ühiskonda,“ sõnas Admiralsi tegevjuht Sergei Bogatenkov ja lisas: „Kultuur on mistahes riigi identiteedi vundament. Kandev osa sellest, kes me oleme ja kuidas meid ka kodust kaugemal, suures maailmas, teatakse. Seetõttu tunnen suurt heameelt partnerluse üle Eesti muusikaelu eestvedaja Eesti Kontserdiga. Meie koostöö alguses ütlesin, et muusika loob võimaluse keerulistel aegadel vaimse tervise eest hoolt kanda. See mõte on endiselt väga oluline ning loodan, et muusika toob nii algaval hooajal kui tulevikus rahulolu ja ülevaid emotsioone kõigile kontsertide külastajatele.“

Admirals on rahvusvaheline finantstehnoloogia ettevõte, mis pakub võimalust investeerida ja kaubelda rahvusvahelistel finantsturgudel nii neil, kes alles sisenevad finantsmaailma, kui juba kogenud tegijatel. Täna on Admirals üks rahvusvahelisemaid Eesti finantsettevõtteid, kes tegutseb Austraaliast Tšiilini. Füüsiliselt on Admiralsil 20 esindust üle maailma ning nende kliendid asuvad enam kui 140 riigis. Admiral Markets AS on börsiettevõte, mille võlakirjad on noteeritud Nasdaq Balti börside võlakirja nimekirjas ja nendega kaubeldakse Nasdaq Tallinna börsil.

Eesti Kontserdi ja Admiralsi koostöö saab alguse veel enne sügishooaja ametlikku algust, kui 30. augustil annab Tallinnas kontserdi Eesti Festivaliorkester eesotsas dirigent Paavo Järviga. Kontserdil soleerivad viiulivirtuoos Triin Ruubel ja tipptšellist Marcel Johannes Kits.

Eesti Kontserdi sügishooaeg avatakse Tartus 2. septembril ja Pärnus 3. septembril traditsioonilise Vanemuise sümfooniaorkestri kontserdiga, dirigeerib Risto Joost, solist on Tähe-Lee Liiv. Tallinnas ja Jõhvis algab sügis koos vanamuusikaansambliga Hortus Musicus, kes tähistab oma 50. tegutsemisaastat. Suur sünnipäevakontsert ühendab vanamuusika eri stiilid, Lähis-Ida ja Balkani muusika ning kogu ülejäänud Hortuse muusikalise universumi. Hooaja avakontserdid „Pool sajandit paradiisiaias“ toimuvad Jõhvis 14. septembril ja Tallinnas 17. septembril.

Eesti Kontserdi sügishooaja tähtkontsertide ja festivalide kohta saab lisainfot ja osta pileti aadressil www.eestikontsert.ee või kontserdimajade kassades.

Lisatud fotogalerii https://bit.ly/3dWScyF (parool: fotod)

Pühapäeval, 28. augustil sõlmisid Eesti Kontsert ja Admirals uue koostööleppe, ühtlasi tutvustati Admiralsi peakontori katuseterrassil ja hoones Tallinnas Maakri kvartalis kontserdikorraldaja sügiseplaane. Musitseerisid Laura Prits, Marcel Johannes Kits, Triin Ruubel ja Sten Lassmann, tantsupeo korraldas NOËP. Fotograaf Gunnar Laak/Eesti Kontsert.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika