Eesti Kontserdi juhina jätkab veebruarist Kertu Orro

Sihtasutuse Eesti Kontsert nõukogu tegi organisatsiooni senisele juhile Kertu Orrole ettepaneku jätkata lepingu lõppedes oma ametis. Uus juhatuse liikme leping sõlmiti viieks aastaks.

Eelmisel nädalal kogunenud SA Eesti Kontsert nõukogu arutas ühe teemana ka juhatuse liikmega seonduvat, kuna senise juhatuse liikme Kertu Orro volitused lõppevad 2021. aasta jaanuaris. „Otsustasime, et kui Kertu on valmis oma ametis jätkama, siis pakuksime talle vastavalt sihtasutuse põhikirjale uut viieaastast lepingut. Mul on hea meel, et pärast mulle usaldatud läbirääkimisi võttis Kertu ettepaneku vastu,“ kommenteeris nõukogu esimees Toomas Siitan.

Siitani sõnul on Orro tõestanud end võimeka juhina, kes on kahe aastaga viinud läbi olulised muudatused sihtasutuse toimimismudelis ja tegevusplaanis ning taastanud organisatsiooni finantsdistsipliini. Eesti Kontsert lõpetas 2019. majandusaasta 675 548 eurose tegevustulemiga, mis on organisatsiooni läbi aegade võimsaim finantssaavutus. „Kultuur on tänavu kõikjal suurt kahju kandnud. Kiiduväärne, et Kertu juhitud Eesti Kontsert on suutnud keerulisest ajast hoolimata oma põhitegevusega jätkata ja hoolitseda selle eest, et Eesti muusikaelu ei katkeks,“ ütles Siitan.

Orro tänas sihtasutuse nõukogu usalduse eest. „Olen tänulik kogu Eesti Kontserdi meeskonnale, kellega koos oleme võimelised läbi tulema ka väga keerulistest kriisidest, kaotamata sealjuures loomingulisust, optimistlikku tulevikuvaadet ja kokkuhoidvat koostöövaimu. Meie ühiseks väljakutseks on Eesti suurima kontserdiorganisatsiooni tegevuse ja rahvusvaheliste suhete taastamine pandeemiaeelsele tasemele. Usun, et saame sellega hakkama,“ sõnas Orro.

Andri Maimets
Eesti Kontserdi kommunikatsioonijuht
5620 1117
andri.maimets@concert.ee
www.eestikontsert.ee
www.facebook.com/eestikontsert

Foto: Kertu Orro (fotograaf Gunnar Laak)

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika