BonBon Lingerie üllatas Eesti Rahvusmeeskoori vallatu kingitusega

Eesti Rahvusmeeskoor ja pesutootja BonBon Lingerie kohtusid juhuslikult aprillis Singapuris. Samal ajal kui rahvusmeeskoor andis menuka kontserdi, alustas BonBon Lingerie esimese Eesti tootjana läbirääkimisi Singapuri maineka kaubamajaga. Ettevõttele anti võimalus tõestada end kaubamaja pop-up pinnal.

Eesti Rahvusmeeskoori Aasia turnee kulmineerus eduka kontserdiga Singapuri esinduslikemas Esplanade’i kontserdisaalis ning esineti täismajale. Lisaks ametlikule Eesti esindusele viibis kontserdil ka BonBon Lingerie esindus, kes ei varjanud oma rõõmu ja rahulolu.

“Vapustav akustika, võrratu Singapuri õhkkond ja suurepärane publik,” komenteeris kontserti BonBon juht Jana Pikkur. “Jagamaks oma rõõmu, otsustasime tänutäheks üllatada meeskoori oma toodanguga.”

“Eesti kultuuri ja Eesti kaupade kõrge kvaliteet sattusid kokku peaaegu teisel pool maakera ja mõlemad seejuures väga edukalt. Nii meie sõprus õitsele lõigi,” rõõmustas Eesti Rahvusmeeskoori juht Indrek Umberg. “Eesti muusikud ja muusika on oluline ekspordiartikkel. Muusika ja mõne kodumaise toodangu eksport võiksid tulevikuski üksteisele abikäe ulatada ja üheskoos Eesti piiridest väljapoole minna. Kindlasti on võimalik leida kokkupuutepunkte ja olla üksteisele toeks.”

Üllatuskingituse andis BonBon Lingerie Eesti Rahvusmeeskoorile üle 3. mai pärastlõunal Estonia kammersaalis.

Eesti Rahvusmeeskoori asutas Eesti koorimuusika suurkuju, dirigent ja helilooja Gustav Ernesaks. Algselt a cappella teoseid esitanud meeskoor on tänaseks kasvanud kogu maailmas tuntud professionaalseks kollektiiviks, mille tegevuses on tähelepanuväärne osa suurvormide ettekannetel ja a cappella meeskooriloomingu esitamisel.


Silver Kuusik
Eesti Kontsert
silver.kuusik@concert.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika