Algaval hooajal saab Eesti Kontserdi piletiomanik end SYNLABis soodsalt testida

Eesti Kontsert ja SYNLAB lõid käed, et algaval kontserdihooajal saaks vaktsineerimata publik enda nakkusohutust tõendada usaldusväärse koroonaviiruse PCR-testi abil.

Eesti Kontserdi piletiomanikule maksab testimine alates neljapäevast, 16. septembrist vaid 15 eurot. Toetamaks kultuurielu säilimist katab ülejäänud analüüsikulu kontserdikülastaja jaoks SYNLAB.

See tähendab, et oma nakkusohutust on võimalik soodsalt tõendada juba enne hooaja avakontserte, Janačeki Sümfoonikute esinemisi 17. septembril Pärnus ja 18. septembril Tallinnas.

„Elame ajal, mil ühiskonna- ja kultuurielu avatuna hoidmine sõltub igaühest meist – kas end vaktsineerides, vastutustundlikult testides, maski kandes ja käsi pestes või haigusnähtudega kodus püsides,“ rääkis Eesti Kontserdi juht Kertu Orro. „Kuna testimisest on saanud igapäevane möödapääsmatu vajadus, siis oleme SYNLABile nende partnerluse eest tõesti tänulikud, sest see aitab rohkem inimesi turvaliselt kultuurielust osa saada,“ lisas ta.

Eesti Kontserdi piletiomanik, kes on ostnud pileti kas kontserdimajade kassadest, Piletilevist või Piletimaailmast ning vajab enda nakkusohutuse tõendamiseks PCR-testi negatiivset tulemust, peab broneerima SYNLABis aja vähemalt 48 tundi enne piletil märgitud kontserdi algust, tulemuse saab maksimaalselt 24 tunni jooksul. Ühte kontserdipiletit saab testimisel kasutada vaid korra, kontserdi järel kaotab see pilet ka SYNLABis kehtivuse.

Aja saab broneerida veebilehel minu.synlab.ee, helistades telefonil 17123 või e-postiga klienditugi@synlab.ee. Soodustuse saamiseks tuleb testima minnes esitada Eesti Kontserdi pilet. Pakkumine kehtib üle Eesti kõigis SYNLABi koroonatestimise punktides (loeteluga saab tutvuda siin: https://minu.synlab.ee/toode/koroonaviiruse-maaramine).

Eesti Kontsert kontrollib oma külastajate, esinejate ja töötajate nakkusohutust. Selleks palume esitada kontserdile tulles kas a) vaktsineerimiskuuri läbimist kinnitav tõend, b) haiguse läbipõdemist kinnitav tõend, c) negatiivne PCR-test (tehtud tervishoiuteenuse osutaja poolt kuni 72 t varem) või d) negatiivne antigeeni test (tehtud tervishoiuteenuse osutaja või üldapteegi tegevusloa omaja poolt kuni 48 t varem). Arvestame nii paber- kui digitõendeid. Kontserdimajades kiirtesti teha ei saa.

Andri Maimets
Eesti Kontserdi kommunikatsioonijuht
5620 1117
andri.maimets@concert.ee
www.eestikontsert.ee
www.facebook.com/eestikontsert

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika