Produstendi assistent

2021. aastal 80 aasta juubelit tähistav sihtasutus Eesti Kontsert on järjekindlalt arenev uuendusmeelne kontserdikorraldaja. Meie missioon on rikastada ja arendada Eesti muusikaelu, pakkudes väärt muusikaelamusi kõikjal Eestis ja aidates meie muusikutel jõuda laiema publikuni. Haldame unikaalset saalivõrgustikku Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Peterburis ning meie koosseisus on kaks kollektiivi, Eesti Rahvusmeeskoor ja vanamuusikaansambel Hortus Musicus.

Töö Eesti suurima kontserdiorganisatsiooni muusikaosakonnas on mitmekülgne ja tempokas, aastas käib meie käe alt läbi üle 1000 kontserdi. Otsime muusikaosakonna meeskonda klassikalist muusikat palavalt armastavat, täpset ning organiseeritud planeerijat, kes ei kohku tagasi väljakutsete ees ning oleks paindlik, kiire reaktsiooniga ja eriolukordades kohanemisvõimeline. Oluline on olla avatud suhtleja nii meeskonna sees kui ka koostööpartnerite ja eriti artistidega. Sa peaksid valdama inglise keelt (sõnas ja kirjas), kasuks tuleb vene keele või muu võõrkeele oskus. Muusikaline taust, varasem kogemus valdkonnas ja nooditundmine annab eelise.

PRODUTSENDI ASSISTENT

Saad kaasa rääkida kontserdihooaja kujundamises ning eriilmeliste kontsertide korralduses, töötades sealjuures mitme erineva produtsendiga ja turundusosakonnaga; abistada produtsenti festivalide kava koostamisel kui ka suhtlemisel otse artistidega.

See töö sobib Sulle, kui

  • Sulle on oluline kohaliku muusikaelu käekäik
  • oled süsteemne ja organiseeritud planeerija
  • mõistad toimiva kontserdikorralduse põhijooni
  • Sa ei pelga ootamatuid olukordi ning oma igapäevarollist väljuvaid töösooritusi

Pakume Sulle

🎵 mitmekülgset eneseteostust

🎵 võimalust panustada Eesti muusika tähtsündmuste loomisse

🎵 palju väga head muusikat

🎵 toetavat meeskonda

🎵 paindlikku töövormi


Edukaks kandideerimiseks tulevad kasuks:

  • muusikavaldkonnas töötamise kogemus
  • väga hea eesti keele oskus, inglise keele ja ühe lisa võõrkeele oskus
  • muusikaline haridus

Kui Sa tunned, et ei saa ilma klassikalise muusikata elada ning sooviksid kohalikus kultuuriruumis kaasa rääkida, siis see väljakutse on Sinu jaoks!

Kandideerimiseks palume saata oma CV koos lühikese (3–4 lauset) motivatsioonikirjaga, miks just Sina sobiksid sellele ametikohale Eesti Kontserdis, ning samuti lühike nägemus (1/2lk) teemal „Miks ma soovin töötada Eesti Kontserdis?“ e-posti aadressile maarit.kangron@concert.ee märgusõnaga „Produtsendi assistent“ hiljemalt 12. detsembriks.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.