Koolikontsert 2016/17

(infovoldiku vaatamiseks ning allalaadimiseks palun klikkige kaanepildil)

Austatud muusikaõpetajad ja huvijuhid!

Meil on heameel, et Eesti Kontsert koostöös koolidega, st teiega, armsad õpetajad, jätkab koolikontsertide traditsiooni. Eelmisel hooajal toimus 387 koolikontserti erinevate esinejate ja kavadega.
Sel hooajal pakume teile 32 eripalgelist ja huvitavat kava, klassikast rahvamuusikani, nii uusi noori muusikuid kui ka juba Eestis teada- tuntud esinejaid, kes ootavad põnevusega kohtumisi lastega, soovides pakkuda koolipäeva üht meeleolukat muusikatundi.

Kontserdid toimuvad tööpäeviti, nende kestus on 45 minutit (üks koolitund). Reeglina anname kolm kontserti päevas.
Palume kohapealsetel korraldajatel oma piirkonna koolides võimalusel eelnevalt konsulteerida kontserditellimuste suhtes ning edastada tellimus koos (3 kontserti). See kiirendab oluliselt tellimuse täitmist.
Eesti Kontsert katab kõik transpordiga seotud kulutused ning garanteerib esinejate lisahonorarid. Olenevalt esinejate arvust ja tehnilistest vajadustest on kontsertide hind erinev. Kontserdi maksumuse leiate iga programmi tutvustuse lõpust (kõik hinnad sisaldavad käibemaksu).
Kontsertide eest saab tasuda ülekandega meie poolt väljastatud arve alusel. Iga kontserdi puhul palume kontaktisikut, kes vastutab kontserdi kohapealse korraldamise ning muusikute vastuvõtu eest. Õnnestunud kontserdi tarvis soovitame lapsi eelnevalt kontserdiks ette valmistada (esinejate tutvustus, mis muusikaga on tegu, kontserdi kuulamise etikett jms).

Tellimused palume edastada telefoni või e-posti teel võimalusel kaks kuud enne soovitud kontserti (tellimuse kolmele kontserdile saame täita lühema etteteatamise puhul). Teeme kõik endast oleneva, et kontsert toimuks teile võimalikult sobival ajal.
Kuna teie arvamus on meile oluline, siis palume võimalusel anda kontsertide kohta tagasisidet. Nii saaksime paremini teada teie soovidest ja edaspidi kavade tegemisel sellega arvestada.
PS
Eesti Kontserdist mitteolenvail põhjustel ei ole alanud õppeaastal võimalik pakkuda programmi "Mamma Mia".

Vabandame.

Jätkuvalt meeldivat koostööd soovides
Ülle Lehtmäe
Eesti Kontserdi koolikontsertide produtsent-toimetaja
Kontsertide tellimine: Ülle Lehtmäe 737 7546, 513 9427, 501 2926
ylle.lehtmae@concert.ee

NB
Kõrvalasuvale plakatinäidisele klikates,
leiate meie kunstniku poolt ettevalmistatud kõikide koolikontsertide programmiplakatite (A4) põhjad pdf.-formaadis.

Failid on klikates avatavad (eelvaadeldavad)
ning allalaaditavad /prinditavad.

Kohtumiseni koolis!