2014


L 29. november kell 17 Estonia kontserdisaal
P 30. november kell 19 Pärnu kontserdimaja










 

Pärnu kontserdimaja sünnipäev
Kontserdisari “Kuldne klassika”
Helen Lokuta (metsosopran, RO Estonia)
Pärnu Linnaorkester
Eesti Rahvusmeeskoor
Dirigent Andres Mustonen

Johannes Brahms. Aldirapsoodia” op. 53 aldile, meeskoorile ja orkestrile (1869)
Franz Schubert. “Vaimude laul vete kohal”
Ludwig van Beethoven. Sümfoonia nr 1 C-duur, op. 21

Koostöös Pärnu Linnaorkestriga

R 14. november kell 19 Viljandi Pärimusmuusika Ait
L 15. november kell 19 Tartu Ülikooli aula
P 16. november kell 17 Estonia kontserdisaal



 

 
Eesti Rahvusmeeskoor
dirigent Mikk Üleoja
Eesti Rahvusmeeskoori juubelikontsert
Serveerime ainult parimat. Menüüs on viimaste aastate muusikalised lemmikud: Schubert, Grigorjeva,  MacMillan, Bonato, Tulev 

R 7. november kell 19 Metodisti kirik


 



 
Eesti noorte koorijuhtide konkursi lõppkontsert
Eesti Rahvusmeeskoor
Eesti Filharmoonia Kammerkoor
Mägi, Tubin, Grigorjeva, Seppar, Tormis, Kreek, Tulev, Tüür, Pärt

Korraldaja Eesti Kooriühing

K 22. oktoober kell 19 Antsla kultuuri- ja spordikeskus
N 23. oktoober kell 19 Järva-Jaani kultuurimaja
R 24. oktoober kell 15.30 Hiiu ravikeskus
R 24. oktoober kell 19 Keila muusikakool
L 25. oktoober kell 14 Kärdla kultuurikeskus





 
Eesti Rahvusmeeskoor
dirigent Mikk Üleoja
“Ka sisaliku tee kivil jätab jälje”
...seda enam siis ühe kollektiivi 70-aastane muusikaline teekond kultuurimaastikul. Eesti Rahvusmeeskoor vaatab tagasi ning piilub ka tulevikku, seekord rahvusromantilises võtmes.
Saebelmann, Härma, Läte, Saar, Kreek, Aav, A. Kapp, Tubin, Türnpu, E. Mägi, Ernesaks, Vettik, Uusberg

Eesti Heliloojate Liidu juubeliaasta muusikanädalate raames


R 17. oktoober kell 18 Tartu Peetri kirik

 


 
Eesti Rahvusmeeskoor
dirigent Mikk Üleoja
Peetri kogudus 145 - Peetri kirik 130
Ene Salumäe (orel)

Gabrieli, Aints, Kreek, Uibo, Tobias, Sink

N 2. oktoober kell 19 Lihula kultuurimaja










 
Eesti Rahvusmeeskoor
dirigent Mikk Üleoja
solist Mart Kroon
“Ka sisaliku tee kivil jätab jälje”
... seda enam siis ühe kollektiivi 70-aastane muusikaline teekond kultuurimaastikul. Eesti Rahvusmeeskoor vaatab tagasi ning piilub ka tulevikku, seekord rahvusromantilises võtmes.

Saebelmann, Härma, Läte, Saar, Kreek, Aav, A. Kapp, Tubin, Türnpu, E. Mägi, Ernesaks, Vettik, Uusberg

Muusika Eestimaale ja Eesti Heliloojate Liidu juubeliaasta muusikanädalate raames

K 1. oktoober kell 14 Tallinna lennujaam
K 1. oktoober kell 19 Paide Püha Risti kirik

(kontsert on osa kell 18.00 algavast Paide linna sünnipäeva aktusest)
 




 
Eesti Rahvusmeeskoor
dirigent Mikk Üleoja
“Ka sisaliku tee kivil jätab jälje”
Piret Aidulo (orel)
Solistid Valnar Neidre (tenor), Mareks Lobe (bariton)

Läte, Mägi, Türnpu, Saar, Tubin, Ernesaks, A. Kapp, Kreek, Tobias, Sink, Uusberg

L 6. september kell 18 Vigala Maarja kirik








Kontsert Vigala kiriku koguduse esmamainimise 675. aastapäeva puhul
Eesti Rahvusmeeskoor
dirigent Mikk Üleoja
Kaastegevad Pirjo Püvi (sopran, teater "Vanemuine") Piret Aidulo (orel), Andres Uibo (orel)

Gabrieli, Aints, Uibo, Tormis


N 4. september  kell 20 Lauluväljaku klaassaal



 Kuno Areng 85
Eesti Rahvusmeeskoor
dirigent Mikk Üleoja


Mägi, Ernesaks, Tubin, Tormis

P 22. juuni kell 14 Suure-Jaani kirik







Suure-Jaani muusikafestival

Eesti Rahvusmeeskoor
dirigent Mikk Üleoja
orelil Piret Aidulo


Giovanni Gabrieli, Tauno Aints, Mart Jaanson,
Hugo Lepnurm

 

R 20. juuni kell 19 Torma kirik
L 21. juuni kell 20 Halliste kirik






Eesti Rahvusmeeskoori kontsert

Eesti Rahvusmeeskoor
dirigent Mikk Üleoja


Giovanni Gabrieli, Tauno Aints, Galina Grigorjeva
Henrik Ødegaard, Mart Jaanson

N 19. juuni kell 18 Tornimäe kirik





 
 
Eesti Rahvusmeeskoori kontsert

Eesti Rahvusmeeskoor
dirigent Mikk Üleoja

Cyrillus Kreek, Giovanni Gabrieli, Galina Grigorjeva,
Mart Jaanson, Arvo Pärt, Kuldar Sink


P 8. juuni kell 18 Palmse mõis


 





 
Suur ooperigala Eri Klas 75

Eesti Rahvusmeeskoor, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, solistid Angelika Klas-Fagerlund, Johanna Rusanen, Marion Elvilä, Oliver Kuusik, Andrei Breus, Matti Salminen, Koit Soasepp
dirigendid Eri Klas, Vello Pähn, Mihhail Gerts


Rossini, Gounod, Donizetti, Verdi, Wagner, Puccini
Rimski-Korsakov, Sartori, Elgar, Ernesaks, Arro

 

 L 7. juuni kell 13 Keila-Joa









Kontsert

Eesti Rahvusmeeskoor, Pärnu Linnaorkester,
solistid Johanna Rusanen ja Aare Saal
dirigendid Eri Klas, Jüri Alperten

 

Pacius, Sibelius, Aav, Merikanto, V. Kapp,
Bizet, Verdi, Gounod, Strauss, Lehar, Kalman
Strauss

 

L 31. mai (Läti) Valka laululava





 
Liivimaa laulupidu "Cimze kood"

Eesti Rahvusmeeskoor, Eesti Kaitseväe orkester, solistid

dirigent Peeter Saan

Kavas Eespere teose "”Ante lucem” esiettekanne

R 30. mai kell 19 Valga Jaani kirik


 


 
Jānis Cimze 200

Eesti Rahvusmeeskoor, dirigent Andrus Siimon

Kavas valik nii Cimze seminaris õppinud ja seminariga seotud (Kunileid, Thompson, Läte jt) kui ka kaasaegsete heliloojate loomingut.

N 8. mai kell 19 Tallinna Jaani kirik
R 9. mai kell 19 Tapa Jakobi kirik
L 10. mai kell 16 Mustvee kirik
K 14. mai kell 19 Narva Aleksandri kirik
N 15. mai kell 19 Peterburi Jaani kirik

Gretšaninov. “Koguöine jumalateenistus”

Eesti Rahvusmeeskoor
dirigent Elmo Tiisvald



 

L 19. aprill kell 19 Tartu Jaani kirik
P 20. aprill kell 17 Tallinna Jaani kirik


 
 "Surrexit Cristus Hodie"

Eesti Rahvusmeeskoor, Hortus Musicus
dirigent Andres Mustonen

di Lasso, Gabrieli, Monteverdi

P 13. aprill kell 19 Estonia kontserdisaal




 
EBU kontsert "In paradisum"

Eesti Rahvusmeeskoor
dirigent Mikk Üleoja

Galina Grigorjeva autoriplaadi esitluskontsert
kaastegev Allar Kaasik (tšello)

T 1. aprill kell 18 Lauluväljaku klaassaal





 
 EMTA eksamikontsert

Eesti Rahvusmeeskoor
dirigendid Benjamin Kirk ja Valter Soosalu



 

R 21. märts kell 19 Mooste Folgikoda
(Muusika Eestimaale)
L 22. märts kell 16 Kuusalu rahvamaja
(Muusika Eestimaale)
P 23. märts kell 15 Alatskivi gümnaasium 
(Muusika Eestimaale)

"Juhan Liiv 150"

Eesti Rahvusmeeskoor, dirigent Kaspar Mänd


N 6. märts kell 19 Metodisti kirik








 
  "Primo vere"

Eesti Rahvusmeeskoor, dirigent Mikk Üleoja


Alberto ja Leonardo Schiavo, Ratniece ja Ødegaard’i uudisteoste esiettekanded; Giovanni Bonato

P 9. veebruar kell 15 Vanemuise kontserdimaja
P 16. veebruar kell 15 Estonia kontserdisaal


 
"Miina Härma 150" gala

Eesti Rahvusmeeskoor, dirigent Andrus Siimon

быстровозводимые склады